Kontakt os

HORSENS & FRIENDS
Fussingsvej 8
FÆNGSLET, Bygning E
8700 Horsens

Skulle du have spørgsmål er du velkommen til at skrive til info@horsensandfriends.dk 

Horsens & Friends - Claus Visbye

Claus Visbye

Direktør

claus@horsensandfriends.dk

Tlf.: 41 57 77 77

Horsens & Friends - Anne Willer

Anne Willer

Project Manager - Sponsorships, Marketing and Events

anne@horsensandfriends.dk

Tlf.: 69 14 94 02

Horsens & Friends - Erik Munk Jacobsen

Erik Munk Jacobsen

Produktion

munk@horsensandfriends.dk

Tlf.: 69 14 94 04

GItte Reinsch

Bogholder

bogholderi@horsensandfriends.dk

Horsens & Friends - Helle Brandt-Hansen

Helle Brandt-Hansen

Produktion

brandt@horsensandfriends.dk

Tlf.: 69 14 94 05

Presse

Pressen er velkommen til at få tilsendt pressemateriale og billeder ved henvendelse til til Dennis Kirkebæk

info
Info om koncerter i 2020 + 2021 // Covid-19
close