Kontakt os

HORSENS & FRIENDS
Fussingsvej 8
FÆNGSLET, Bygning E
8700 Horsens

Skulle du have spørgsmål er du velkommen til at skrive til info@horsensandfriends.dk 

Horsens & Friends - Claus Visbye

Claus Visbye

Direktør og booker

claus@horsensandfriends.dk

Tlf.: 41 57 77 77

Horsens & Friends - Jimi Rasmussen

Jimi Rasmussen

Sponsorer, salg, marketing & forretningsudvikling

jimi@horsensandfriends.dk

Tlf.: 21 76 00 21

Horsens & Friends - Anne Willer

Anne Willer

Sponsorer, marketing og events

anne@horsensandfriends.dk

Tlf.: 69 14 94 02

Horsens & Friends - Erik Munk Jacobsen

Erik Munk Jacobsen

Produktion

munk@horsensandfriends.dk

Tlf.: 69 14 94 04

Horsens & Friends - Helle Brandt-Hansen

Helle Brandt-Hansen

Produktion

brandt@horsensandfriends.dk

Tlf.: 69 14 94 05

Horsens & Friends - Anna Bendtsen

Anna Bendtsen

Projektmedarbejder

ab@horsensandfriends.dk

Tlf.: 69149400

Lone Madsen

Bogholder

bogholderi@horsensandfriends.dk

Tlf.: 28432949

Presse

Pressen er velkommen til at få tilsendt pressemateriale og billeder ved henvendelse til Jimi Rasmussen

info
Info om Covid-19
close